Minden képzésünket helyszíni és élő távoktatásban is tartjuk.
A PMI vizsgákról köztudott, hogy nagyon nehezek, alapos felkészülést igényelnek, emellett az PMI-ACP® vizsga előkövetelmények között szerepel 21 órányi, igazolt oktatás is – felkészítő kurzusunk ezt a követelményt is kielégítik a PMI által auditálható formában. A vizsga elméleti anyagát teljesen lefedjük, típuskérdésekkel, szemléletformálással, és vizsgatippekkel. A száraz elméleti anyagot valódi esettanulmányokkal tesszük könnyen érthetővé.
A PMI-ACP® bizonyítványról
A PMI-ACP (Project Management Institute Agile Cerified Practioner)® az agilis módszertanok iránt érdeklődő, azokat használó projektvezetők számára növekvő fontosságú bizonyítvány, melynek segítségével bizonyíthatják jelenlegi és potenciális munkaadójuknak a piacon egyre fontosabbá váló agilis elméleti és gyakorlati tudásukat.
A PMI-ACP® minősítéssel az agilis irányzatok alkalmazásában, nemzetközileg elismert, gyakorlott szakértővé válsz, ami a projektek széles spektrumán használható, esettanulmányokra építve.
A 21 órás háromnapos tréning (3×7 óra)a PMI vizsgakövetelmények alapján, esettanulmányokat is tartalmazva tekinti át és rendszerezi ezt a széles és egyre fejlődő területet, hogy a vizsga sikeres letételét megalapozza. A képzés 480 kérdéses, angol nyelvű teszt-adatbázis hozzáféréssel egészül ki, amelyet a résztvevők megkapnak 90 napra.
Agilis vizsgafelkészítő képzésünket helyszíni és élő távoktatás formájában szerveztük meg, hogy otthonról is kényelmesen felkészülhessetek a vizsgára.
Gyakorló, gyakorlott projektmenedzserek, vezetőknek, akik le szeretnék tenni az ACP vizsgát
Első nap:
Bevezetés
Domain I. – Agilis gondolkodásmód és alapelvek
Domain II. – Értékvezérelt szállítás
Második nap:
Domain III. – Projektérintett-bevonás
Domain IV. – Csapatteljesítmény
Harmadik nap:
Domain V. – Adaptív tervezés
Domain VI. – Problémafelismerés és kezelés
Domain VII. – Folyamatos fejlődés
Etikai és szakmai kódex
Profexec tanúsítvány
2008-ban lett projektvezető, telekommunikációs, energiaipari és szoftverfejlesztési területeken dolgozott. 2013-ban PMP©, 2015-ben MSP, 2017-ben pedig PMI-ACP© képesítést szerzett. Szerkesztője volt a PMI Agile Practice Guide magyar fordításának, több éve tart prediktív és adaptív projektvezetési képzéseket Magyarországon és külföldön egyaránt, magyar és angol nyelven. Az elmúlt években magyar vállalatok agilis transzformációjának támogatásában is részt vett tanácsadóként. Azon kevés magyarországi trénerek egyike, akik SAFe oktatási licence-szel rendelkeznek.