IT üzleti elemző

Miért dolgozz velünk?

Amit biztosítunk:

  • versenyképes juttatás, képzések támogatása
  • folyamatos, izgalmas projektek és változatos ügyfélkör
  • távoli munkavégzés lehetősége
  • háttértámogatás projektmenedzsment és üzleti elemzés területeken
  • rendszeres kapcsolattartás és tapasztalatmegosztás a csapat többi tagjával

További előnyök:

  • Támogatjuk az egyéni fejlődést és önmegvalósítást.
  • Nyitott, dinamikus és fiatalos munkakörnyezetet kínálunk, elvünk, hogy jól teljesíteni csak elégedetten lehet.
  • Erős szakmai alapokon működő vállalatként egymást támogatjuk és inspiráljuk munkavégzés közben.

Projekt hossza: minimum 6 hónap várható hosszabbításokkal

Ráfordítás: teljes munkaidő / részmunkaidő

Munkavégzés helye: Budapest és távmunka

Alkalmazás formája: teljes munkaidős alkalmazotti és vállalkozói foglalkoztatás egyaránt lehetséges!

A pozíció

Tehetséges IT üzleti elemzőt keresünk budapesti telephelyű SSC, illetve multinacionális ügyfeleink projektjére. Üzleti elemzőként szorosan együtt fogsz működni az üzleti és IT-s kollegákkal, hídként összekapcsolva e területeket kulcsfontosságú projektek hatékony megvalósításának érdekében. Változáskezelésben az újítások hajtómotorjaként szolgálsz a technológiai kezdeményezések tervezésében és végrehajtásában az egész szervezeten belül, az azonosított üzleti igényeknek megfelelően. Analitikus gondolkodásmódoddal bonyolult koncepciókat is képes vagy érthetően elmagyarázni.

Feladatok

  • Üzleti folyamatok értékelése, követelmények előrejelzése, fejlesztendő területek feltárása, megoldások fejlesztése és bevezetése
  • Rendszer- és felhasználói tesztek elősegítése
  • Proaktív kommunikáció csapattagokkal és vezetőséggel
  • Információgyűjtés a különböző érdekelt felekkel folytatott megbeszéléseken, összefoglalók készítése
  • Elemzői szakértelem biztosítása költséghatékony és felhasználói követelményeknek megfelelő rendszerek és folyamatok készítésének érdekében
  • Összetett folyamatok egyszerű bemutatása a döntéshozás elősegítésére
  • Részletes munkafolyamatok elemzése és dokumentálása belső interjúk, workshopok és szakértők bevonásával
  • Valamennyi alkalmazás biztonsági előírásoknak és jogi szabályozásoknak való megfelelőségének biztosítása

Elvárások

  • Minimum 2 év üzleti elemzőként szerzett tapasztalat
  • Szakértelem üzleti folyamatok és/vagy adat modellezésben
  • Rugalmasság a szervezet folyamatosan változó igényeihez
  • Felsőfokú végzettség – IT vagy releváns üzleti diploma előny
  • Agilis módszertani tapasztalat
  • Virtuális munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

To apply for this position please fill out the form

    I am able to issue invoices as a contractor and/or work legally in Hungary*