IT projektmenedzser (junior/medior/szenior)

Miért dolgozz velünk?

Amit biztosítunk:

  • versenyképes juttatás, képzések támogatása
  • folyamatos, izgalmas projektek és változatos ügyfélkör
  • távoli munkavégzés lehetősége
  • háttértámogatás projektmenedzsment és üzleti elemzés területeken
  • rendszeres kapcsolattartás és tapasztalatmegosztás a csapat többi tagjával

További előnyök:

  • Támogatjuk az egyéni fejlődést és önmegvalósítást.
  • Nyitott, dinamikus és fiatalos munkakörnyezetet kínálunk, elvünk, hogy jól teljesíteni csak elégedetten lehet.
  • Erős szakmai alapokon működő vállalatként egymást támogatjuk és inspiráljuk munkavégzés közben.

Projekt hossza: minimum 6 hónap várható hosszabbításokkal

Ráfordítás: teljes munkaidő / részmunkaidő

Munkavégzés helye: Budapest és távmunka

Alkalmazás formája: teljes munkaidős alkalmazotti és vállalkozói foglalkoztatás egyaránt lehetséges!

A pozíció

Ambiciózus projektmenedzsereket keresünk minden szinten (junior, medior, szenior) SSC és más budapesti multinacionális ügyfeleink projektjeire. Projektmenedzserként felépíted és fejleszted a projektcsapatot a maximális teljesítmény biztosítása érdekében célt, irányt és motivációt biztosítva részükre. Vezeted a projektet a követelmények meghatározásától a befejezésig ütemezések, feladatok, költségvetés és projektvégrehajtási terv azonosításával és kockázatkezeléssel. Koordinálod a belső és külső erőforrásokat biztosítva, hogy a projekt az ütemezésen és a költségvetésen belül maradjon, együttműködve a különböző stakeholderekkel. Elemzed a projekt előrehaladását és szükség esetén módosítod a feladatokat, az ütemtervet és a költségeket annak érdekében, hogy a projektcsapat tartani tudja a projekt követelményeit és céljait. Kapcsolatot létesítesz és tartasz fenn az ügyfelekkel, naprakész információt biztosítva a projekt állapotával és változásaival kapcsolatban.

Feladatok

  • A projekt időben a költségvetésen belül történő teljesítéséről való gondoskodás
  • Az erőforrások rendelkezésre állásának és elosztásának biztosítása
  • Részletes projektterv készítése az előrehaladás nyomon követésének érdekében
  • Megfelelő ellenőrzési módszerek használata a projekt ütemezésében és költségeiben bekövetkezett változások kezelésére
  • A projekt teljesítményének mérése megfelelő módszerek segítségével
  • Szükség esetén eszkalálás a döntéshozók és vezetők felé
  • Kockázatkezelés a projekt kockázatainak minimalizálása érdekében
  • Kapcsolatok kiépítése és fenntartása harmadik felekkel. szállítókkal
  • Átfogó projektdokumentáció létrehozása és karbantartása

Elvárások

  • Agilis módszertant használó virtuális csapatokban való munkatapasztalat
  • Hatékony kommunikáció minden szinten
  • Magabiztos prezentációs készség
  • Folyékony angol nyelvtudás!
  • Csapatjátékos, meggyőző kommunikáló, profi konfliktuskezelő és koordináló
  • Felsőfokú végzettség (informatikai vagy mérnöki végzettség előny)
  • Szakmai képesítések előnyt jelentenek (PMI PMP, IMPA, PRINCE2)
  • Előnyt jelent továbbá coaching tapasztalat

To apply for this position please fill out the form

    I am able to issue invoices as a contractor and/or work legally in Hungary*